Dla najmłodszych

Poranki Młodego Widza spektakl „Elmer - Słoń w Kratkę”

  • Data rozpoczęcia:
    14 MARCA 11:00
  • Data zakończenia:
    14 MARCA 13:00

Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana spektaklu 14 marca w ramach Poranków Młodego Widza. Za zmianę spektaklu przepraszamy.

Zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na Poranki Młodego Widza 14.03.2021 roku, godz. 11.00, zaprezentujemy spektakl „Elmer - Słoń w Kratkę” w wykonaniu Teatru Fuzja z Poznania. 

„Elmer - Słoń w Kratkę” opowiada o przygodach wyjątkowego słonia, który mimo tego, że wyróżnia się ze stada, ma wielu przyjaciół i tworzy sytuacje sprzyjające integracji grupy. Elmer to niesamowity słoń, który utwierdza dzieci w przekonaniu, że inny wcale nie znaczy gorszy. Od razu zjednuje sobie sympatię maluchów, bo nie dosyć, że śmieszny, to świat jego przeżyć jest bardzo podobny do tego, jaki reprezentują najmłodsi. Jego przygody pełne są pozytywnych emocji, radości, zabawy i śmiechu. Razem z Elmerem dziecko odkrywa swoje indywidualne talenty, uczy się tolerancji i otwartości, buduje poczucie własnej wartości i przekonuje się, że warto poznawać świat i zdobywać przyjaciół.

Przygody słonia oparte są na serii książek przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Twórczość Davida McKee dotarła do ponad 30 krajów i przetłumaczona została na kilkanaście języków. Przygody słonia w kratkę są entuzjastycznie przyjmowane przez dzieci i rodziców na całym świecie.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia.

Bilety: 12 zł (normalny), 10 zł (ulgowy / Karta Mieszkańca).

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x