Koncerty

Koncert z okazji Dnia Kobiet

  • Data rozpoczęcia:
    7 MARCA 18:00
  • Data zakończenia:
    7 MARCA 21:00

„Tych lat nie odda nikt”- w wykonaniu Tercetu Wokalnego Mayol oraz zespołu tanecznego Elżbiety Downarowicz z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu, które zamiast jednego symbolicznego tulipana czy goździka pragnie podarować Kołobrzeżankom z okazji Dnia Kobiet cały bukiet muzycznych perełek w wykonaniu Tercetu Wokalnego Mayol. Dodatkową jego ozdobą będą układy choreograficzne w wykonaniu zespołu tanecznego Elżbiety Downarowicz. Całość z pewnością przywiedzie na myśl wspomnienia dużych wydarzeń organizowanych w RCK w okazji Dnia Kobiet przed czasami pandemii. I bardzo dobrze, bo celem koncertu jest nie tylko uatrakcyjnienie Paniom ich święta ale także stworzenie okazji do zrelaksowania się i oderwania od codziennych zmartwień, oraz przede wszystkim przypomnienia sobie (i innym) jak wiele znaczy być kobietą. Nie zabraknie więc wielkiego przeboju Alicji Majewskiej pod tym samym tytułem, „Małgośki” z repertuaru Maryli Rodowicz czy rozsławionego przez Eugeniusza Bodo „Sex appeal’u”. W programie mieszać będą się ze sobą światowe standardy muzyki rozrywkowej takie jak „When A Men Loves A Woman”, „El Tango The Roxen” czy „All That Jazz” z polskimi hitami minionych dekad w rodzaju „Nie ma jak pompa”, „Kocham cię życie” czy tytułowym „Tych lat nie odda nikt”.

Bilety w cenie 15 zł (normalne) i 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x