Dla najmłodszych

Poranki Młodego Widza spektakl „Baśń o grającym imbryku”

  • Data rozpoczęcia:
    7 MARCA 11:00
  • Data zakończenia:
    7 MARCA 18:00

Zapraszamy do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta na Poranki Młodego Widza 07.03.2021 godz. 11.00, spektakl „Baśń o grającym imbryku” Teatr Wariate, Sala widowiskowa RCK.

Pewien Kowal, zmęczony wykuwaniem podków, postanawia zmienić fach i poszukać swojego miejsca na ziemi. Zadanie ułatwia mu niezwykły prezent, który pewnego dnia trafia w jego ręce - zaczarowany imbryk. Za sprawą imbryczka życie Kowala całkowicie się odmienia. Czy jednak będzie szczęśliwszy? Kowalowi wiernie towarzyszy Koń i Mucha, po uszy w Koniu zakochana. Zabawne dialogi i perypetie trójki przyjaciół czynią ten spektakl miłą rozrywką z nutką refleksji, aby cieszyć się tym, co mamy. Spektakl dla dzieci od lat 4.

Bilety do nabycia w kasie RCK, ul. Solna 1 

Bilety: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49

Serdecznie zapraszamy.

   

 

 

 

 

 

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x